Menu
A+ A A-

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Już po raz IV zorganizowano Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego, w którym mieszkańcy naszego województwa mogą wybrać na co zostaną przeznaczone środki pochodzące z Urzędu Marszałkowskiego.

W tym roku do realizacji można było zgłosić zadania, które mieszczą się w ramach zadań województwa, a których koszt realizacji mieści się w kwocie od 50 do 150 tysięcy złotych. Wśród 188 zadań dopuszczonych do głosowania znajdują się dwa, o których wiemy, że planowane są częściowo do realizacji na terenie naszej gminy:
  1. POD14 – Mobilna scena plenerowa dla rozwoju społeczności lokalnych - z której jak przewiduje zgłoszone zadanie korzystać będą mogli również nasi mieszkańcy.
  2. POD19 – Dzieci naszą przyszłością – warsztaty wychowania dzieci dla rodziców – w ramach którego zostaną przeprowadzone specjalne szkolenia dla rodziców, pokazujące jak jeszcze lepiej wychowywać swoje pociechy na terenie naszej gminy!
Od 9 do 30 września można oddać swój głos na wybrane przez siebie zadania. Głosować mogą mieszkańcy zamieszkujący na terenie subregionu, gdzie planowana jest realizacja zadania. Do Subregionu Podhalańskiego zalicza się mieszkańców powiatów: nowotarskiego, tatrzańskiego, suskiego i myślenickiego. Głosować może każdy zamieszkujący na tym terenie, kto ukończył 16 rok życia. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w głosowanie! Więcej informacji oraz możliwość głosowania na https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
            
ODDAJ SWÓJ GŁOS NA ZADANIE, KTÓRE MOŻE BYĆ ZREALIZOWANE NA TERENIE NASZEJ GMINY! Pamiętajcie – zagłosować można tylko na jedno zadanie!
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem