Menu
OGŁOSZENIE
A+ A A-
Administrator

Administrator

URL strony:

Małopolski projekt „Wróć z POWERem!” oferuje wszystkim młodym powracającym z zagranicy tłumaczenie dokumentów

Nie tłumacz (się)
Małopolski projekt „Wróć z POWERem!” oferuje wszystkim młodym powracającym z zagranicy tłumaczenie dokumentów. Jeśli:
masz mniej niż 30 lat,
byłeś niedawno za granicą co najmniej pół roku lub zamierzasz wrócić do Małopolski,
nasz projekt jest dla Ciebie!

Tłumaczymy pisemnie. Dokumenty urzędowe i zwykłe opinie pracodawców. Wszystko to, co jest Ci potrzebne do pracy lub nauki w Polsce.
Pandemia to dla nas wszystkich trudny czas. Rozumiemy, że wolisz teraz zostać w domu. Dla nas to nie problem. My też mamy home office. Nie musisz nigdzie wychodzić, żeby zostać uczestnikiem naszego projektu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
500 573 931, 515 995 474, 12 619 84 40
lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na małym (telefon) lub dużym (laptop) ekranie!
Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Działaj Lokalnie w Lipnicy Wielkiej

Miło nam poinformować, iż w Lipnicy Wielkiej powstało studio montażowe do produkcji oraz warsztatów filmowych. Powstało ono z dwóch projektów, gdzie zjednoczyły się dwie instytucje: grupa nieformalna przy Gminnym Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej oraz Stowarzyszenie Lipnica Wielka na Orawie. Nazwy projektów to: „Działamy na Orawie” oraz „W sieci podczas koronawirusa”. W ramach projektu zakupione zostały m.in.: komputer i monitor, program montażowy, zestaw oświetlenia softbox, rejestrator dźwięku, tła studyjne.
W ramach projektu wykonywane są rozmaite reportaże na temat życia społecznego i kulturalnego regionu Orawy. Pomoże to szczególnie w dobie pandemii realizować działania kulturalne i promocyjne regionu w sieci, szkolić młodzież w ramach kółka filmowego oraz współpracować z innymi instytucjami.
Dziękujemy za dotację. Projekt wpisuje się w ciężki czas pandemii. Przysłuży się do dotarcia do mieszkańców w formie online. Pomimo wszystko, da on mieszkańcom uczestnictwo w kulturze, życiu społecznym oraz jednoczeniu się. Projekty dofinansowano w ramach Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Orawy.

Odeszła od nas Emilia Jasiura - twórczyni ludowa

Dziś rano, w przeddzień swoich 95 urodzin odeszła od nas Pani Emilia Jasiura (15 listopada 1925 - 14 listopada 2020) - twórczyni ludowa. To Jej ostatnie dzieło sprzed dwóch dni - serce z kwiatów z bibuły, które tak kochała robić - serce dla nas wszystkich. Na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach. Na dniach miała zostać odznaczona Laurem Babiogórskim.
124821656 1096148744151173 4045295303492414767 n
125348566 1096148777484503 8660418113957618859 n

Życzenia z okazji Dnia Seniora

Z okazji Dnia Seniora
Wszystkim którzy wkroczyli w Złotą Jesień Życia,
Składam serdeczne życzenia długich lat w dobrym zdrowiu,
Wypełnionych radością oraz szacunkiem,
Życzliwością i miłością najbliższych.
Niech to będzie najlepszy czas
Do spełniania rzeczy niespełnionych,
A każdy dzień dostarcza wielu
Radości i uśmiechu na twarzy.

Życzy
Wójt Gminy Lipnica Wielka
Mateusz Alojzy Lichosyt

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem