Menu
A+ A A-

Protokół z gminnego konkursu na „Najpiękniejszego Aniołka”

Protokół z gminnego konkursu na „Najpiękniejszego Aniołka”:

30.10.2018 r. o 15.00 odbyło się posiedzenie komisji konkursowej na której dokonano wyboru prac z gminnego konkursu na „Najpiękniejszego Aniołka”. Serdecznie dziękujemy za okazanie wielkiego serca i zaangażowanie w działalność charytatywną. Prace te bowiem zostaną sprzedane, a dochód zostanie przekazany na cel charytatywny.  

Na konkurs wpłynęło 100 aniołków, w tym:
kl. 0-2 – 53 aniołki
kl. 3-4 – 33 aniołki
kl. 5-8 – 14 aniołków
oraz aniołki niepodpisane

Przedstawienie wyników konkursu dla poszczególnych szkół:
Grupa wiekowa: klasy 0-2:

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lipnicy Wielkiej:
Imię i nazwisko ucznia
Miejsce
Nikola Gwiżdż
I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 3:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Agata Karaś

I miejsce

Zuzanna Lichosyt

II miejsce

Michał Kramarz

III miejsce


Szkoła Podstawowa nr 2:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Kamila Kramarz

I miejsce

Nikola Biela

II miejsce

Antosia Kidoń

III miejsce


Szkoła Podstawowa nr 1:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Samira Michalak

I miejsce

Aleksandra Mikłusiak

II miejsce

Wiktoria Olesińska

III miejsce


Szkoła Podstawowa w Kiczorach:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Emilia Bodek

I miejsce

Julia Stachulak

II miejsce

Wiktoria Borowy

III miejsce


  • Grupa wiekowa: klasy 3-4:

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lipnicy Wielkiej:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Kinga Brenkus

I miejsce

Karolina Daniel

II miejsce

Joanna Bandyk

III miejsce


Szkoła Podstawowa nr 3:

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Marta Barszcz

I miejsce

Natalia Janowiak

II miejsce

Izabella Dunaj

III miejsce


Szkoła Podstawowa nr 2:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Andrzej Dunaj

I miejsce

Martyna Wontorczyk

II miejsce

Maja Warzeszak

III miejsce


Szkoła Podstawowa nr 1:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Karolina Michalak

I miejsce

Martyna Ziemiańczyk

II miejsce

Julia Pawlak

III miejsce


Szkoła Podstawowa w Kiczorach:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Samuel Karkoszka

I miejsce

Kevin Mansfeld

II miejsce

Maja Kiełczewska

III miejsce


  • Grupa wiekowa: klasy 5-8:

Szkoła Podstawowa nr 3:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Jan Kramarz

I miejsce

Oliwia Barszcz

II miejsce


Szkoła Podstawowa nr 2:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Gabriel Wontorczyk

I miejsce

Karolina Dunaj

I miejsce


Szkoła Podstawowa nr 1:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Patrycja Olesińska

I miejsce

Marlena Romak

I miejsce

Julia Lichosyt

II miejsce


Szkoła Podstawowa w Kiczorach:
Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Sara Figa

I miejsce

Dawid Michalak

II miejsce

Gabriela Kanior

III miejsce


W komisji oceniającej brali udział:
-Karolina Kowalczyk
-Stanisława Kucek
-ks. Damian Obrał
-Alicja Kramarz
-Tomasz Kramarz

  • DSC_3965
  • DSC_3966
  • DSC_3967
  • DSC_3968
  • DSC_3970
  • DSC_3972
  • DSC_3973
  • DSC_3974
  • DSC_3975
  • DSC_3976
  • DSC_3979
  • DSC_3981
  • DSC_3985
  • DSC_3989
  • DSC_3991
  • DSC_3992
  • DSC_3993
  • DSC_3994
  • DSC_3996
  • DSC_3997

  • DSC_3999
  • DSC_4002
  • DSC_4003
  • DSC_4004
  • DSC_4005
  • DSC_4009
  • DSC_4010
  • DSC_4011
  • DSC_4012
  • DSC_4013
  • DSC_4014
  • DSC_4017
  • DSC_4019
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem