Menu
A+ A A-

Mamy lidera

Po niedzielnym zwycięstwie nad Jordanem Babia Góra jest liderem V ligi. Co prawda rozegrano dopiero pierwszą kolejkę i prowadzenie jest wspólne z drużynami LKS Szaflary i Huraganem Waksmund, ale od czegoś trzeba zacząć.

Babia Góra – Jordan Jordanów 4-1 (0-1)

7 min – 0-1 Rapta
61 min- 1-1 Kłosowski (Urban)
83 min- 2-1 samobójcza (Kucek)
87 min- 3-1 Szczerba (Kłosowski)
90+1 4-1 Stopiak (Kłosowski)

Skład:
A.Ignaciak, P.Lach, Sz.Urban, G.Skoczyk, D.Kusper, P.Szymusiak, H.Konieczny, W.Szczerba, (85 Stopiak), D.Kucek, S.Basisty, (82 S.Skoczyk), M.Stopka. (46 Kłosowski)

Działo się:
7 min- 0-1 Rapta
45 min- ręka w polu karnym Jordanowa sędzia dyktuje jedenastkę; niestety W.Szczerba trafia w słupek.
46 min – D.Kucek z 15 m groźnie uderza bramkarz broni
54 min – znowu D.Kucek bardzo mocno po krótkim rogu, bramkarz z trudem na róg
57 min – Szymusia po rogu głową tuż nad poprzeczką
61 min- 1-1 wolny z 20 m Urban bomba, bramkarz odbija przed siebie, najszybszy Kłosowski dobija do bramki
83 min 2-1 D.Kucek dośrodkowanie z lewej strony obrońca przecina lot piłki i pakuje ją do własnej bramki.
87 min – Kłosowski zagrywa na 5 m do Szczerby i ten uderza po ziemi po długim rogu
90+1 min dopiero co wprowadzony Stopiak wykańcza strzałem pod poprzeczkę podanie Kłosowskiego.

Zdaniem trenera:
O pierwszej połowie chciałbym jak najszybciej zapomnieć, natomiast taką grę jaką pokazała drużyna w drugiej połowie mogą kontynuować do końca sezonu. Chłopaki pokazali charakter i miejmy nadzieję że tak będzie dalej.