Menu
A+ A A-
Administrator

Administrator

URL strony:

Szkółka piłkarska KS BABIA GÓRA prowadzi nabór kolejnych roczników!!! ROCZNIK 2007/2008

Nasz klub prowadzi także szkolenie dzieciaków, które oprócz tego że się szkolą, biorą także udział w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jeśli ktoś chciałby popatrzyć na wyniki naszej młodzieży to szczegóły w linku: PPPN

Dla wszystkich chętnych kontakt, informacje i zapisy:
Wojtusiak Stanisław - tel.607 846 973
Dunaj Dawid - tel.663 910 801
Trener - tel.607 550 826

!!!ZAPRASZAMY!!!

Zwycięstwo na koniec...

Kończąc rundę jesienną na swoim stadionie w rozgrywkach V ligi, Babia Góra pokonała Granit 3-0. Drużyna miała mecz pod kontrolą od samego początku na ciężkim, grząskim boisku powalczyła i pewnie wygrała. Zespołowi pozostał jeszcze do rozegrania jeden wyjazdowy mecz 24.10.2020 roku z Krokusem Przyszowa i piłkarze rozpoczną zasłużony zimowy odpoczynek.

Babia Góra – Granit Czarna Góra 3-0 (2-0)
Bramki: 14min Bełcik, 30 Urban, 46 Szymusiak
Skład: K. Kobron, Sz. Urban, G. Skoczyk, D. Kusper, H. Konieczny (80 K. Kucek), P. Szymusiak, D. Bełciak (75 M. Stopka), W. Szczerba (66 R. Rudyk), Sz. Bierówka (87 R. Machajda), P. Lach, T. Lach (83 M. Harkabuzik).
s.f
więcej na sportowepodhale.pl

Warsztaty fotograficzne "Ślady historii"

Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 13 lat do dorosłości do udziału w warsztatach fotograficznych "Ślady historii".
W warsztatach mogą uczestniczyć zarówno osoby posiadające już doświadczenie w tej dziedzinie, jak i osoby rozpoczynające przygodę z fotografią.
Uczestnicy poznają podstawy fotografii, ale także nauczą się mądrego i kreatywnego wykorzystania telefonu komórkowego.
Najlepsze prace powarsztatowe zostaną nagrodzone oraz wyeskponowane w formie wystawy.
Skorzystaj z ciekawych wa warsztatów! Warto! 
Nie trzeba mieć własnego aparatu fotograficznego.
Zapisy prosimy kierować do Gminnego Centrum Kultury osobiście, telefonicznie 182634638 lub w formie email do dnia 22.10.2020 (czwartek). Prosimy w zapisach podać imię, nazwisko, wiek oraz kontakt do siebie (mail lub nr telefonu).
O terminie warsztatów powiadomimy w czasie późniejszym.
Warsztaty są dofinansowane ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm Jutra".

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej realizuje Ogólnopolski Program ,,Być jak Ignacy. Nauka to przyszłość.”

Działające w Szkole Podstawowej nr 1 Koło Naukowe "Młodzi Odkrywcy" przystąpiło do udziału w V Edycji Ogólnopolskiego Programu "Być jak Ignacy. Nauka to przyszłość".
To wyjątkowy program edukacyjny, stworzony przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Główną ideą programu jest uświadomienie uczniom, iż nauka może zmienić świat a wynalazki pomagają ludziom żyć lepiej.
Celem programu jest promowanie zdobywania wiedzy poprzez doświadczanie oraz popularyzacja osiągnięć polskich naukowców i wynalazców. Tegoroczna edycja ma zachęcić uczniów do zdobywania wiedzy w takich dziedzinach, jak energia, ekologia, transport oraz technologie przyszłości.
Grupa uczniów z klasy III pod kierunkiem pani Agnieszki Klozyk w trakcie całorocznej edycji programu pozna osiągnięcia czterech naukowców – Józefa Rotblata, Władysława Szafera, Ernesta Malinowskiego oraz Stefana Banacha. Uczestnicy będą także realizowali szereg działań zgodnie z harmonogramem programu, a każdy etap zostanie podsumowany wykonaniem pracy konkursowej. Tym samym szkoła zawalczy o nagrody oraz o tytuł "Naukowej Szkoły Ignacego".

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem