Menu
A+ A A-
Administrator

Administrator

URL strony:

Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników do projektu którego celem jest zwiększenie zdolności do uzyskania i utrzymania zatrudnienia osób w wieku 30 lat i więcej

Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników do projektu realizowanego w okresie od 01 czerwca 2018 roku do 31 grudnia 2019 roku współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którego celem jest zwiększenie zdolności do uzyskania i utrzymania zatrudnienia osób w wieku 30 lat i więcej.

Szczegółowe informacje na PLAKACIE
oraz na stronie http://www.fundacja-akme.pl/
 

Centrum Produktu Lokalnego w Lipnicy Wielkiej - Lipnicki amfiteatr wraz z infrastrukturą

logo interreg male
Bardzo miło nam poinformować
Państwa, iż w Lipnicy Wielkiej stoi już w obrębie stadionu Lipnicki Amfiteatr powstały w ramach projektu pn. „Stworzenie warunków dla zachowania kulturowego i przyrodniczego dziedzictwa na polskiej i słowackiej Orawie” realizowany w ramach programu Współpracy Transgranicznej Interreg  Polska-Słowcja 2014 -2020.

Projekt zakłada współpracę dwóch gmin w celu promocji obszarów wiejskich polsko- słowackiego pogranicza oraz rozwoju lokalnych produktów turystycznych. W ramach inwestycji w Lipnicy Wielkiej powstało Centrum Produktu Lokalnego w skład którego wchodzą: amfiteatr z trybunami, plac Piotra Borowego oraz stoiska wystawiennicze, zaś w gminie Bobrov – Muzeum przybliżające historię i dziedzictwo Orawy i salę widowiskową. W obiektach tych zaplanowane są wydarzenia społeczno-kulturalne.

PARTNER WIODĄCY PROJEKTU: GMINA LIPNICA WIELKA,
PARTNER PROJEKTU: OBEC BOBROV

Całkowita wartość projektu: 690 272,78 EURO
Kwota dofinansowania: 586 731,83 EURO
foto: Bronek Kowalczyk

  • DSC_7560
  • DSC_7561
  • DSC_7562
  • DSC_7563
  • DSC_7566

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem